Hopp til innhold

Åpningstider:

Mandag og tirsdag kl. 09.00-14.00

Onsdag - stengt

Torsdag og fredag kl. 09.00-14.00


Kontakt oss på:

Tlf: 35 58 61 10

E-post: fmtepost@fylkesmannen.no

Postadresse: Fylkesmannen i Telemark, Postboks 2603, 3702 SKIEN

ANSATTE I VERGEMÅLSENHETEN

Anne-Karine Tverråen, tlf.  35586354

Liv Grønnerød Aas, tlf. 35586359

Gøril Elisabeth Larsen Oterholt, tlf. 35586356

Kristian Johnsen, tlf. 35586364

Ingunn Sunde, tlf. 35586358

Grethe Bakken, tlf. 35586361

Mona Eriksrød Nordby, tlf. 35586360

Wenche Sunde, tlf. 35586209

Gunn Haatveit Waal, tlf. 35586357