Utdanningskonferansen 2018

Dato:
16. januar - 17. januar
Stad:
Clarion Hotell Energy i Stavanger
Ansvarleg:
Fylkesmannen i Rogaland
Målgruppe:
Alle som arbeider i og med skole og opplæring
Påmeldingsfrist:
20.12.2017 23:00:00
Tema på Utdanningskonferansen 2018 er god opplæring for elevar som treng ekstra hjelp
Tema på Utdanningskonferansen 2018 er god opplæring for elevar som treng ekstra hjelp

Velkommen til Utdanningskonferansen 2018. Konferansen er ein fagleg møtestad for alle som arbeider i og med skole og opplæring. Tema på denne konferansen er God opplæring for elevar som treng ekstra hjelp. Siste frist for påmelding er 20. desember 2017

 

PRAKTISKE OPPLYSNINGAR

     TID: Tysdag 16. januar  til onsdag 17. janauar 2018

     STAD: Clarion Hotel Energy, Ishockeyveien 2, 4020 Stavanger

     PRIS:

  • Full pakke (konferanse, overnatting og middag)   Kr 2 950,-
  • To dagar konferanse utan overnatting   Kr 2 200,-
  • To dagar konferanse, utan middag og overnatting   Kr 1800,-
  • Kun konferanse tysdag 16. januar    Kr 1000,-
  • Kun konferanse onsdag 17. januar   Kr 1000,-
  • Student tysdag 16 januar    Kr 600,-
  • Student onsdag 17. januar  Kr 600,-

    Deltakarane blir fakturerte i ettertid.

 PROGRAM

FØRELESARAR

PÅMELDING

Påmelding på skjema nedanfor innan 20. desember 2017

Påmeldinga er bindande. Avbod må meldast til fmromab@fylkesmannen.no

Påmeldingsliste

EtternavnFornavnArbeidsstad
PaulsenEva SongeSuldal kommune, PPT
BorgUnni LillStavanger kommune, Oppvekst og utdanning
HoåsJorunnIndre Ryfylke ppt
RøenHege Egaas Sandnes kommune
ErgaKathrineSkeie skole
PedersenLise FølgesvoldUllandhaug skole
WaageKristianSkeie skole
IversenUnniUllandhaug skole
EideNils Erik Vindafjord kommune
EspevollGro AnettVindafjord kommune
Anne Marte WaageTveitVik skule Vindafjord kommune
MelanderFredrikBufetat
SøilandAgateGrannes skole
HatlenJannicke HillestadSauda kommune
HesbyHildeTastaveden skole
FykseVibekeTastaveden skole
SømmeMetteFylkesmannen i Rogaland
RossemyrBrit-Helen BøeAspervika skole
SundeAlf HelgeSande skole, Sola kommune
GuleHegeSandnes kommune, oppvekst skole
SolbakkenAnne VikesåFløgstad skule, Sauda kommune
TønnessenKirsten ØgreyBufetat region vest
GjerdeIngebjørg RullestadSuldal kommune
Svein CarlosGjilSuldal kommune
NatvikKirstiAuglend skole
SandvikLars TerjeSauda ungdomsskule
LindlandJorunnSola PPT
Dahl Tore Bastlien DahlSand Skule
NessaKarin SøndenaaJelsa oppvekstsenter
RefslandBeritPPT Stavanger
SteindalBjarteErfjord skule
BergeKristine BøeSuldal Kommune
BergesenBodilSola PPT
KleppaSigrundHjelmeland kommune
SlåttelidGroAspervika skole, Sandnes Kommune
HåkonsenRandi KilhavnÅlgård skole
BøeRuneÅlgård skole
UnderbakkeSigfridHafrsfjord skole
FardalAslaugSuldal kommune
SkreeAnneIndre Ryfylke PPT, Suldal kommune
SkaldebøElisabeth B.Kolnes skole
SørhaugVigdisAustrheim skole
LyngstadMagne-OveKolnes skole
LenesHeidi MargretheKristianslyst skole
HanakamTrinePPT for vgs Rogfk
homnesterjePPT for videregående skoler
HofstadRoarPPT - Rogaland fylkeskommune
GaltaHelene BergeHafrsfjord skole
GudmestadOdd Tore Ppt for videregående
GiljeSolveigVardenes skole
L'orangeErling A. YtterøyPPT Haugesund, Sveio og Utsira
HovlandMatsPPT Haugesund, Sveio og Utsira
DøskeBerlyPPT Haugesund, Sveio og Utsira
KleppeAstridPPT Haugesund, Sveio og Utsira
ThorbjørnsenLiv KarinPPT Haugesund, Sveio og Utsira
BrunværKjartanSandved skole
KleppaSjur AtleHjelmeland skule
AskelandJohnSola kommune
AuestadGydaKarmøy
MelandBjørg SolveigPPT for vgs
NordbøElisabet LindlandVardenes skole
ØklandMarenPPT Tysvær
TollefsenMaisenTysvær PPT
HopeBjarteHåland skole, Sola kommune.
NedrebøAnny SydowPPT for videregående skoler
HelgelandJohnnySkeie skole
NordhusAina WallinKristianslyst skole
GordingBritPPT Rogaland Fylkeskommune
KristiansenIrene OttøyHøyland ungdomsskole
SolheimToneJohannes læringssenter
HopRuth MariannStangeland ungdomsskole, Karmøy kommune
RyssdalEliVåland skole
StenslandJanneVåland skole
GravdalAslaugVåland skole
PapatzacosHildeVåland skole
AspøyAnne LiseVåland skole
LaukhamarJeanettVåland skole
Skaar BendiksenOlavVåland skole
RøynebergAnja SaritaØygard ungdomsskole
Møller-NilsenJorunnØygard ungdomsskole
Folkvord-RamirezMarteØygard ungdomsskole
DersydJan IngeØygard ungdomsskole
BaaserudBenteIndre Ryfylke PPT
KleibergElsebethPPT for vgs.
HundsnesAtleSkeiene ungdomsskole
ØsterhusAud Venke GSandnes kommune
KarlsenEspen OsaPPT Haugesund, Sveio og Utsira
svardalstineppt vgs
EikemoLiv JohannePPT for vgs Rogaland Fylke
HustoftLiv NinaSandnes PPT
ForusLisbeth BjergaSkeiene ungdomsskole
BergeAnne ElisabethSkeiene ungdomsskole
DigernesBjørn KjellSola PPT
SærvollbjørnSola PPT
AndersenElin SynnøveBuggeland
BrynjulfsenKari SkaugeSkeiene ungdomsskole, Sandnes kommune
Pedersen MargretePpt Karmøy
GrindeHege AnettePPT- Karmøy
PedersenHelgekarmøy PPT
KvamAnettePPT Tysvær kommune
SirevågJohannesSokndal kommune
KittelAngelikaSola PPT
FjellsåElinPPT
DagslandSigbjørnLenden skole og ressurssenter
HallelandAnnikenPPT for vgs - RFK
FjermestadAnne MayGrannes skole
HodnelandAstridSunde skole
Erevik MetteSunde skole
KristiansenTorillSunde skole
FundingslandIselinSunde skole
RonæssHanne SørliFylkesmannen i Rogaland
RekelandGerd Turid PP-tjenesten i Eigersund kommune
UlvangWillyPPT Eigersund
GundersenIngerPPT Haugesund, Sveio og Utsira
GrastveitKaren ArnøSokndal skole
MydlandBjørn IngeSokndal skole
UthaugTove K. NesvågSokndal skole
ZebrowskiMonicaSokndal skole
ØglendEvy-AnnPP-tjenesten i Eigersund kommune
HogstadGunhildPP-tjenesten i Egersund kommune
HofgaardLivSkeiene ungdomsskole
ØstråttJetteStavanger ungdomssenter, Familieavdelingen
SeljesethAnitaPPT for vgs Rogaland Fylkeskommune
HaraldseidHegeHABU Stavanger
SøraasSteinarSola PPT
SudmannPamelaTime Kommune, fagstab
AasPetter AndreasAustrheim skole
BjerkreimMargunnKvernevik skole
SvandalIngunn BAustarheim skule
SchibevaagIngridMarvik skule
Østhus SolaGro KorneliaSola PPT
BredesenLene MargretheKvernevik skole
EideMette MidhaugAuglend skole
ThorsenHildur SkutlabergPPT Egersund
RøyslandHelgeSola kommune
BøhnsdalenNinaKommunalt foreldreutvalg i Stavanger
Tone Solum SøndervikSandnes kommune
HøiboKarolineUniversitetet i Stavanger
VoldMay Ørn EriksenSandved skole
SværiVilde EngelsvoldSandved skole
Herholdt-BjørnråMatsTrones skole og ressurssenter
BrunværThorPPT - Stavanger
EriksenSiriAuglend skole
JuulHilde FolkvordFylkesmannen i Rogaland
LarsenDagfinnSkåredalen skole
NotlandMarianneSkåredalen skole
SmithMalinStrand kommune, PPT Midt-Ryfylke
Ytre-ArneElinPPT for videregående skoler
HallerakerAsle GeorgSkåredalen skole
PettersenWaldemarHå kommune
KraneSilje NorlandPPT Midt Ryfylke
JørgensenIreneKvernevik skole
HusebøRuneGand videregående skole
HapnesAnitaStavanger PPT
HegreNils Alexander HoemTasta skole
Bernhardt-MelinCamillaTasta skole
SundeTrond EgilHå kommune
KnudsenTommyHå kommune
DhawanSangeetaPPT for vgs, Rogaland fylkeskommune
GudemAnne CarolineKarmøy ppt
NesheimGunhild MannesPpt Karmøy
MarsliPer JarleGrødem skole
DybeslandTøri BrøvigPPT Rogaland Fylkeskommune
EriksenElse Liv WigestrandGrødem skole
SolemIngridStavanger PPT
HetlelidGryKlepp kommune
paulsenAnneBethen FalckPPT for videregående skoler, Rogaland Fylkeskommune
SembGretheTrones skole og ressurssenter
StrømbergTor HelgeBufetat
EieBodilBufetat
KviaKaren AmundsenMadlavoll skole
LyseMargit NorheimPPT Rogaland fylkeskommune
StaurlandKristinGautesete skole - Heddeveien 143 - 4034 - Stavanger
VassdalElse MarieStavanger PPT
ThomassenLillSola ungdomsskole
OlsenStein Erik Madlavoll skole
PranteHelene BergMadlavoll skole
SørbøTherese Madlavoll skole
SkogenBenteMadlavoll
HalsneBrynhild Skaar Nylund skole, Stavanger kommune
FæraasIngunn TvedtSolvang skole
HeimarkEli EmilieSolvang skole
NormannStig GunderVarhaug ungdomsskule
HallgeirFylkesmannen i Rogaland
BergersenVibekeStavanger PPT
MedhaugLeiv Karsten Ølen skule
HalvorsenGretheVats skule
TangeraasEllenImsland skule og barnehage
LotheVenkeVats skule
HjemlestadOdd IngeSola ungdomsskole
MæhleHegeGrindhaug skole
VedøAnn IrenGrindhaug skole
EliaAaseStokkastrand skole
BråtenRandiStokkastrand skole
GrindheimAnita JørstadSandeid skule
TokheimInger VestbøSandeid skule
ArnesenGroKopervik skole
ArnesenGro AnitaKopervik skole
EileraasØyvindSkåredalen skole
Selvik ÅrthunMålfridVikedal skule
HelbækGisleIglemyr skole
DjuveMereteVikedal Skule
GunstensenStianSandnes kommune
HusevågNina IrenSkjold skule
ListogBerit MortveitSkjold skule
FørsundAstridVågen skule, Vindafjord kommune
HebnesAne CamillaJelsa oppvekstsenter
Sør-ReimeIngvarVigrestad storskule
UelandHeidi-Merete HaugstadGrødem skole
DjuvIngvildTYsvær PPT
AbelsethHilde BjellandImsland skule og barnehage
HjertholmSveinHaraldsvang skole
WesterlundTor IngeHaraldsvang skole
HallåsEvenRogaland Unge Høyre
AttramadalElisabethFylkesmannen i Aust- og Vest-Agder
MelingOleJærtun Lutherske Friskule
GoaRagnhildJærtun Lutherske Friskule
HavikbotnWencheBokn skule
GudjonadottirSesseljaNylund skole
StavaLiv Sæbøskåredalen skole
Ekornsæter Knutsen Silje Anita PPT Karmøy
MartinsenVigdisKarmøy PPT
SeierstadTove KristinSteinerskolen
SønnesynKirsten VårvikGrødem skole
FossumEliseKsrmøy PPT
VignesToreFylkesmannen i Rogaland
AbrahamsenMonaPPT Haugesund, Sveio og Utsira
Grahl-JacbobsenLiv Skadberg skole
TrondRekstadSkadberg skole
Brekke SalteAstridNærbø ungdomsskule, Møllerhaugen
SkrettinglandKathrineNærbø ungdomsskule
HerremGeirNærbø ungdomsskule
KjellåsStine KarenNærbø ungdomsskule
HusvegGunnarNærbø ungdomsskule
ObrestadLeifNærbø ungdomsskule
HultgrenStian WoldSand skule
SakariassenEirik Rogaland SV
HøibyBirgitteMøllehagen skolesenter
SundveInger KathrineVindafjord kommune
StraumeMariannRandaberg kommune
RoalkvamBenteMadlamark skole
HestnesAslaugMadlamark skole
LarsenOlaugMadlamark skole
HjardengMargretheMadlamark skole
LeidlandArnaUtsira skole
Skogerbø MarianneStrand kommune
UrGuro HarboeStrand kommune
DahleAnitaStorhaug skole
MelingElin EndresenStorhaug skole
ØgreidElisabethMadlavoll skole
SevheimGroFylkesmannen
MoenMarieStorhaug skole
Tanem-HanevikCamillaStorhaug skole
DirdalGunnTryggheim Forus barne- og ungdomsskole
DahlOlav ErikTryggheim Forus barne- og ungdomsskole
HagenPetterHarestad skole
BergsvikKirsten ElinHarestad skole
VårdalÅgeHarestad skole
RyggAnitaHarestad skole
BrulandGro
HusebøMai Britt Bufetat, region vest, Familiehjem avdeling Haugesund
AaseSynnøveBufetat, Region Vest, Avdeling Familiehjem Haugesund
BøeAaseSandnes Friskole
OlsenLise HelenSandnes Friskole
JohansonElin ThereseHarestad skole
VigranHegeStavanger PPT
HåvikLinnRogaland fylkeskommune, PPT
ÅsbøHilde PedersenØlen skule
KarlsenGeir MagneTryggheim vgs
Frette Astrid Eikrem KFskolen
TjomslandSigve KFskolen
VatneJohan Rennesøy kommune
BakkenKjell HåkonSola vgs
KvitvangLouiseAvdeling skole, Haugesund kommune
BakkevigLisbethHaugesund kommune
BarkaGerd NæssResahaugen skole
HalsneEllyResahaugen skole
GiljeSisselHarestad skole
RannestadBjørn ErikTeinå skole
KrokenTorilTeinå skole
GiljeSisselHarestad skole
RisholtLene JunitaMøllehagen skolesenter
Jansen BakkedalRagnhildMøllehagen skolesenter
Jansen BakkedalRagnhildMøllehagen skolesenter
LeidlandJohn EgilSamfundets skole Egersund
HetlandYngvarSamfundets skole Egersund
Jonassen Kjell Reidar Senter for tilpasset opplæring AS
Rygh Mari Thu Senter for tilpasset opplæring AS
RosselandJorunnFrøyland skule
MedhaugKristinPPT Karmøy
VedøHilde ElisabethKarmøy PPT
HansenTorfinnKultur- og oppvekstavdelingen Eigersund kommune
NilssenJenny ERandaberg kommune
OlufsenInger LiseGosen skole
KjellesvikSisselGosen skole
HansenEirikGiske ungdaomsskole
SolemGunhildMobbeombud, Rogaland fylkeskommune
BotnehagenRagnhild LeaElev- og lærligombudet Rogaland fylkeskommune
BilandSvein ToreGiske ungdomsskole
EspelandKlaraSande skole, Sola kommune
GryteTor EgilStorevarden skole
SembsmoenKristinHafrsfjord skole
RuudPer IngeStab oppvekst, Sola kommune
SolheimHildegunn Danielsen Ungdomsskole Haugesund
HrafnkelssonReynirHaugesund kommune
SolbakkenAnne VikesåFløgstad skule, Sauda kommune
TveitenIngvild V.Suldal kommune
ArnøHjalmarFylkesmannen i Rogaland
SamuelsenBrynhildTryggheim Strand
MoenRuneSola kommune
StarheimKariSand barnehage, Suldal kommune
AmdalKatrine F.Nordre Strand oppvekstsenter
KatarzynaMysiaraKjølvikstølen barnehage, Suldal kommune
RypestølRuth Nina FiskåFjelltun skole, Strand kommune
KyvikGretePPT Karmøy
KolstøEva KristinFjelltun skole
HalvorsenArildAltona Skole og Ressurssenter
BjørgåMargunnAltona Skole og Ressurssenter
Tor KristianErvikAltona Skole og Ressurssenter
HandegaardWencheSmiodden skole
VabøHåkonAustrheim skole
Elisabeth BjørnssonSmiodden skole
WiksnesSigny TunglandOppvekst- og kulturetaten, Karmøy kommune
KallhovdAnita GlennePPT i Eigersund
SiiraHildeGjesdal skolekontor
RekelandGerd TuridPP-tjenesten i Egersund
SlinningAnnelinTananger ungdomsskole
BjørkhaugRandiTryggheim Strand
VormestrandElinPPT Karmøy
JonsenLiv BenteKarmøy PPT
DahleAnitaStorhaug skole
Simona JonassenRandaberg Interkommunale PPT
HolthToneStavanger kommune, Arne Rettedalsgate 12
Anne MarthaVagleRandaberg Interkommunale PPT
BråtveitKjell IngeSkudenes ungdomsskole
LøkslettMonicaRandaberg interkommunale PPT
LundeMonika OlsenRandaberg Interkommunale PPT
GramstadÅshildRandaberg Interkommunale PPT
AskelandIngerPPT Etne og Vindafjord
Unn SalmoPedersenPPT Etne og Vindafjord
WilsonAnneFylkesmannen i Rogaland
HåranesBritt-ElinSuldal kommune
Tednes-AaserødGunn Reidun Utdanningsforbundet Rogaland
KyvikGretePPT Karmøy
SayedJonas AndersenRogaland KrFU
AngelskårTerjeAustbø
OsmundsenMarenAltona skole og ressurssenter
GjulSølvi OnaFylkesmannen i Rogaland
LarsenLina BryneGjesdal ungdomsskole
HellevikVeronica HelenSande skole
RonæsKjell-ArneVågen læringssenter, avd Kopervik
NorlandSolfridTau skole
BjørheimJune HalsneTau skole
LarsenStenGrødem skole
HengKariJørpeland ungdomsskole
LønningIngerJørpeland ungdomsskole
RøylandReidarStavanger Kristne Grunnskole
Handegaard-ScheieMeretheHinna skole
DublandIngeborgKlepp kommune
DublandIngeborgKlepp kommune
LieBritt KarinHollenderhaugen skolesenter
KahrsMarianneVikevåg skole