Invitasjon til regionmøter - rovviltnemnda

Rovviltnemnda i region 3 Oppland inviterer til regionmøter

Det avholdes møte fire steder i fylket i perioden 30.01.2018 - 08.02.2018:

1. tirsdag 30. januar 2018 - kl. 10.00-kl. 18,00 - Gran rådhus, Jaren
kommunene:
Gran, Lunner, Jevnaker, Gjøvik, Nordre Land, Søndre Land Vestre Toten og Østre Toten

2. torsdag 1. februar 2018 - kl. 10.00-kl. 13.00 - Dale-Gudbrands Gard, Hundorp
kommunene: Lillehammer, Gausdal, Øuer, ringebu, Nord-Fron og Sør-Fron

3. fredag 2. februar 2018 - kl. 10.00-kl. 13.00 - Vågå hotell, Vågåmo
kommunene: Dovre, Lesja, Lom, Sel, Skjåk og Vågå

4. torsdag 8. februar 2048 - Munkeroa, Valdres Folkemuseum, Fagernes
kommunene: Etnedal, Nord-Aurdal, Sør-Aurdal, Vang, Vestre Slidre og Øystre Slidre

Invitasjonen finner du her.

Husk å krysse av korrekt deltakersted.

Påmeldingsfrist: fredag 26.01.2018

Påmeldingsliste

FornavnEtternavnKommune_arbeidssted
GunhildBergeneSør-Aurdal
KarenSaksumLandbrukskontoret i Lillehammer-regionen
Anne-KristineSolbakkenVågå
HildeHammerMidt-Gudbrandsdal landbrukskontor
Hans Solbrekken RuudEtnedal kommune
Susanne RamstadBrennaSkjåk kommune
ErlingDagsgardSkjåk kommune
Knut ArildThonMurkelie Beitelag
SteinarKvåleMurkelie Beitelag
ArneFossmoRingebu
EgilUlsrudVestre Toten kommune
GustavFystroØystre Slidre
Jon HåvardHågåLesja
Tore Lyftingsmo ØwreLesja
Anders KvaløyOlsenVestre Toten
AnneDuengerGjøvik kommune- landbruk
Ole TveteMuriteigenSør-Fron kommune
Per-Ivar WeydahlLandbrukskontoret for Sel og Vågå
Jan TeigenLandbrukskontoret for Sel og Vågå
KjerstiReksenLandbrukskontoret for Sel og Vågå
Astrid Olstad Oeyer
RolvRustenLandbrukskontoret i Lom
Hans ErikKoldenStorådalen beitelag
KristianTurtumStorådalen beitelag
Marte StineSkålengetVestre Gausdal
Odd SteinarGranheimSør og Midt-Gudbrandsdal
ØyvindMyhrsveenRingebu kommune
PaulØksnegård
IngridØyhusNord-Aurdal kommune
Tor Erik Myhren Skjåk
EivindFossumSør- Gudbrandsdal
AsgeirMyhrmoenDovre
Per IvarStensæterSør Aurdal/ Valdres
Olav AgnarWoldEtnedal kommune
EspenNerødegårdSør-Aurdal
KristinaHeggeGjøvik
KnutEvensenRingebu
IngaBøeVang i Valdres
SteinarDahlenHaldorbu Fellesdrift
GunhildRogneHaldorbu Fellesdrift
OlafSønstegårdSvatsun/Espedalen beitelag
Kjersti AndresenGran kommune - Landbrukskontoret for Hadeland
martin vorkinnFelles landbrukskontor for Lesja og Dovre
matsheidsveFelles landbrukskontor for Lesja og Dovre
RogerÅsheimDokka
Arne FlugstadFåberg Vestside beitelag
SigbjørnHaugAust-Torpaåsen Beitelag
SondreImsgardLunner og Jevnaker Sauebeitelag
Sven-ErikRasmussen
ErikBakkenLesja
SigbjørnStrandLandbrukskontoret i Lillehammerregionen
Anita SchjøllKolbu Saubeitelag
Atle GjeileNordre Land
KristinGjeileNordre Land
Dato:
30. januar - 8. februar
Sted:
Se nedenfor
Ansvarlig:
Rovviltnemnda i Region 3 Oppland
Målgruppe:
Beitelag, kommuner, rovviltkontakter, Mattilsynet og rovviltnemnda i Oppland
Påmeldingsfrist:
26.01.2018 23:00:00