Fagdager 2017

Fylkesmannen i Oppland og Fylkesmannen i Hedmark inviterer lærere i ungdomsskolene og VO-sentrene til fagdager i fagene norsk, engelsk og matematikk. 

Sted:   Scandic Lillehammer Hotel
Dato:  31.10.17 - Engelsk
           01.11.17 - Norsk
           02.11.17 - Matematikk

Materiell til fagdagene er sendt ut til deltakerne per e-post den 24./25. oktober. 

 

Påmeldingsfrist: 9. oktober 2017

Tema: eksamen  og vurdering.
Vurderingsarbeidet tar utgangspunkt i eksamensbesvarelser fra eksamen 2017. De som var sensorer i vår, har derfor vært gjennom dette på sensorskoleringen og gjennom sensurarbeidet.

Invitasjon og program finner du her.

OBS! Husk å krysse av for deltakelse.

Automatisk kvittering ved korrekt påmelding, samt epost med registrert informasjon, dersom eposteadressen er korrekt skrevet.

OBS! sjekk at epostadressen er korrekt skrevet - for den skal brukes av arrangør.

Det har vært feil i tilbakemeldingsskjemaet der det framkommer feil fag på feil dag. Alle påmeldte er registrert på riktig dag og fag slik det framkommer her i nettsaken og i invitasjonen.

Vi har laget nytt påmeldingsskjema 13.09.17. Alle som var påmeldt innen 13.09.17 kl. 08.00 er registrert, men navnene vises ikke på nettet lengre. 

Påmeldingsliste

FornavnEtternavnSkoleKommune
GeirrFlasnesSmestadLillehammer
Anne StørmerSteiraSmestad ungdomsskoleLillehammer
KristinBrendenVardal ungdomsskoleGjøvik
Jon AasvangDalenVågå ungdomsskuleVågå
HenrikSlettumLesjaskog skuleLesja
Svein LundSør-Aurdal ungdomsskoleSør-Aurdal
CharlotteKulterudSør-Aurdal ungdomsskoleSør-Aurdal
Mona Midtmoen DøvreSør-Aurdal ungdomsskoleSør-Aurdal
Morten BellikaJohansenSør-Aurdal ungdomsskoleSør-Aurdal
Kari VigdisTrollebøKopperud skoleGjøvik
JorunnPedersenKopperud skoleGjøvik
ErikSvenskerudKopperud skoleGjøvik
KariGravråkKopperud skoleGjøvik
Guro LysneJohansenSør-Aurdal ungdomsskoleSør-Aurdal
IdaHerregårdenSmestad ungdomsskoleLillehammer
KristinTokerudKopperud skoleGjøvik
AnitaKjelshusSmestad UngdomsskoleLillehammer
IngridHemsingVang barne- og ungdomsskuleVang
Hilde Anne BakkenLesjaskogLesja
Marianne DagsgardSkjåk ungdomskuleSkjåk
JanneBekkGran ungdomsskoleGran
KennethIversenGran ungdomsskoleGran
Morten RudenJohansenGran ungdomsskoleGran
Aud Karin HeggenGran ungdomsskoleGran
Karen MarieWienGran ungdomsskoleGran
Sverre KjærlandOlsenKopperud skoleGjøvik
Sverre KjærlandOlsenKopperud skoleGjøvik
LeifKringenKopperud skoleGjøvik
KjerstiWangensteen-GrøvVang barne- og ungdomsskuleVang
Marit GjengedalRundeLillehammer læringssenterLillehammer
HildeAhlsenLillehammer læringssenterLillehammer
ØisteinBredeveienSør-Fron ungdomsskuleSør-Fron
Grethe KristinFormoØyer ungdomsskoleØyer
TerjeSteinslienØyer ungdomsskoleØyer
HilchenSundbyØyer ungdomsskoleØyer
HanneVik-HansenØyer ungdomsskoleØyer
ChristopherCuthbertØyer ungdomsskoleØyer
TommyRøsbergØyer ungdomsskoleØyer
RagnarManengenØyer ungdomsskoleØyer
Leif Th.JensenBjoneroa skoleGran kommune
HeleneMartinsheimenSør-Fron UngdomsskuleVinstra
StianSannerudNord-Odal ungdomsskoleNord-odal
HeidiVognildLesja skuleLesja
MarteVolden AndreassenJevnaker skoleJevnaker
KristinHoelstadJevnaker skoleJevnaker
KineRamslandVestre Slidre skuleVestre Slidre
LivArnengVestre Slidre skuleVestre Slidre
SisselHaugenVestre Slidre skuleVestre Slidre
LeneJohanssenGausdal ungdomsskoleGausdal
ArneLillevoldenGausdal ungdomsskoleGausdal
HegeDahleGausdal ungdomsskoleGausdal
MatsHauglandSnertingdal skoleGjøvik
Aud Marie Aamodt-BrændenAamodt-BrændenHøyskolen i InnlandetHamar
Anne-MartheLeirflatenGausdal ungdomsskoleGausdal
Linda HaugenStenerSør-Fron ungdomsskuleSør-Fron
EliseHaaveSør-Fron ungdomsskuleSør-Fron
MargarethDalenØystre Slidre ungdomsskuleØystre Slidre
MariUlvenØystre Slidre ungdomsskuleØystre Slidre
AnneStrandØystre Slidre ungdomsskuleØystre Slidre
GunvorHeggeØystre Slidre ungdomsskuleØystre Slidre
Rolf KjetilGulbrandsenØystre Slidre ungdomsskuleØystre Slidre
JekaterinKarloveneGausdal ungdomsskoleGausdal kommune
JekaterinaKarloveneGausdal ungdomsskoleGausdal kommune
Anne Sandvik HaganæsSnertingdal skoleGjøvik
ElisabethOrmestadVestre Slidre skuleVestre Slidre
Marit StrømmenVestre Slidre skuleVestre Slidre
KristineRunningenReinsvoll ungdomsskoleVestre Toten
Ranveig N. GlemmestadReinsvoll ungdomsskoleVestre Toten kommune
Eva-BrittRiiseLesja skuleLesja
Marie GhislenaPunieNordre-land læringssenterNordre-land
Seyed MoradSadatiNordre-land læringssenterNordre-land
Gry RudenLomsdalNordre-land læringssenterNordre-land
Sol ElisabethAlhanNordre-land læringssenterNordre-land
Linn Cathrine OlsrudNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
Randi AnitaHagasethNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
Atle JohannessenNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
Jorunn LeiteNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
HilmarHippeNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
MaritTrøenNord-Aurdal ungdomsskoleNord-Aurdal
IngunnKorsenLesja skuleLesja
TorilNystuenLesja skuleLesja
ErlandHarelandLesja skuleLesja
Ann KristinMartinussenGausdal ungdomsskoleGausdal
Siv EngenSnertingdal skoleGjøvik
KirstiHolmenNord-Aurdal ungdomsskole Nord-Aurdal
Kari AnneSkjaakSkjåk ungdomsskuleSkjåk
Knut AndersNessetJevnaker skoleJevnaker kommune
Karen MelhusDahlLom ungdomsskuleLom
GullDrageGausdal UngdomsskoleGausdal
Kjetil RøsteRingenJevnaker skoleJevnaker kommune
ArildBrådalenJevnaker ungdomsskoleJevnaker
TanjaHovdeJevnaker UngdomsskoleJevnaker
MarteSlåtsveenLena UngdomsskoleØstre Toten
May KristinRøenRingebu ungdomsskoleRINGEBU
MetteSkurdalRingebu ungdomsskoleRingebu
ToneFossmoRingebu ungdomsskoleRingebu
RagnhildSolbraaRingebu ungdomsskoleRINGEBU
MargitHaugenRingebu ungdomsskoleRingebu
SolfridMoenRingebu ungdomsskoleRingebu
LisaEvisonRingebu ungdomsskoleRingebu
IngridBrøsteRingebu ungdomsskoleRingebu
AndersHaugliVågå ungdomsskuleVågå
Anne Flatebø HaugRaufoss UngdomsskoleVestre Toten
Stina MeretheLundSnertingdalGjøvik
Hilde MeretheSveenSnertingdalGjøvik
HåkonFjellRaufoss ungdomsskoleVestre Toten
IngridStræteRaufoss ungdomsskoleVestre Toten kommune
SteinDulsrudSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
StineImingenSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
KennethEllingsenSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
TorbjørnVågaLena UngdomsskoleØstre Toten
SjurGjestvangSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
Anne MereteSveenSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
Rita SognKirkebySkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
Randi H.EichlerSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
Anita SMagnussenSkreia ungdomsskoleØstre Toten kommune
ØivindGullichsenLena ungdomsskoleØstre Toten
IdaSkogenRaufoss ungdomsskoleVestre Toten
Lise SkaugJevnaker UngdomsskoleJevnaker
NataliaSlettmoLillehammer videregående skole avd. SørLillehammer
Lise AlundSkjølåsLena ungdomsskoleØstre Toten
Rønnaug KilliHaugenOtta ungdomsskoleSel
VegardAukrustOtta ungdomsskoleSel
KatrineStenslandOtta ungdomsskoleSel
Odd JarleBråtesveenOtta ungdomsskoleSel
IngunnSolliOtta ungdomsskoleSel
RandiRustSkjåk ungdomsskuleSkjåk
Anna KrogstadSkjåk ungdomsskuleSkjåk
Magnus GranBjerkeengenReinsvoll ungdomsskoleVestre Toten
Gaute DyrnesLunner ungdomsskoleLunner
Siv Annett DanielsenLunner ungdomsskoleLunner
Else BeritEngebretsenLunner ungdomsskoleLunner
BørreVanneboLunner ungdomsskoleLunner
EspenGrinaLunner ungdomsskoleLunner
KjetilPaulsenLunner ungdomsskoleLunner
LinaFjerdingøyJevnaker skoleJevnaker
OlavSolliOtta ungdomsskoleSel
GroEngerOtta ungdomsskoleSel
Per ErikSveenSnertingdal skoleGjøvik
ToneAmbjørSnertingdal skoleGjøvik
HeddaFinnerud NielsenJevnaker SkoleJevnaker
AlejandraFreyreSnertingdal skoleGjøvik
Ericde CapronaReinsvoll ungdomsskole Vestre Toten
May BrittAasHarestua skoleLunner
SigmundEvjeHarestua skoleLunner
TorilJohnsrudHarestua skoleLunner
HåvardOlsenHarestua skoleLunner
HildeFrankumHarestua skoleLunner
HanneGabrielsenHarestua skoleLunner
HanneOlsenRaufoss ungdomsskoleVestre Toten
MaritaStenbergVestre Slidre SkuleVestre Slidre
KristinSveenReinsvoll ungdomsskoleVestre Toten
IngvildNæssReinsvoll ungdomsskoleVestre Toten
Gunhild BakkeKleivenLena ungdomsskoleØstre Toten
ØyvindBakkeGausdal ungdomsskoleGausdal kommune
RuneJohannessenHammartun skoleLillehammer
Dato:
31. oktober - 2. november
Sted:
Scandic Lillehammer Hotel
Ansvarlig:
Fylkesmannen i Oppland
Målgruppe:
Lærere på ungdomstrinnet i Hedmark og Oppland
Påmeldingsfrist:
10.10.2017 23:00:00