Kontaktpersonane for kommunereforma

Kvar kommune i Møre og Romsdal har utnemnt ein kontaktperson i kommunen for kommunereforma.

Kontaktpersonane med kontaktinformasjon

Kommune

Kontaktperson

Epost

Telefon

Molde

Arne Sverre Dahl

Arne.Sverre.Dahl@molde.kommune.no

 71 11 11 03/911 90 171

Ålesund

Tore Hals

tore.hals@alesund.kommune.no

70 16 20 00/916 70182

Kr.sund

Petter Ingeberg

Petter.Ingeberg@kristiansund.kommune.no

71574071/91582043

Rindal

Birgit Reisch

BiRe@rindal.kommune.no

71664710/91112469

Surnadal

Knut Haugen

knut.haugen@surnadal.kommune.no

71 65 58 10/91 55 40 69

Sunndal

Harriet Berntsen

harriet.berntsen@sunndal.kommune.no

71 69 90 02/991 57 947

Aure

Martin Olav Folde

martin.olav.folde@aure.kommune.no

71 64 74 00 /71 64 74 20

Halsa

 

 

71 55 96 11/47 38 17 07

Halsa

Bente Løvik

bente.lovik@halsa.kommune.no

 

Smøla

Kirsten Skaget

kirsten.skaget@smola.kommune.no

71544612

Tingvoll

Peder Aasprong

peder.aasprang@tingvoll.kommune.no

71 53 24 10/41 51 74 37

Gjemnes

Knut Sjømæling

knut.sjomaling@gjemnes.kommune.no

 71291101/91532772

Eide

Ole Bjørn Moen

OleBjorn.moen@eide.kommune.no

71 29 91 11/913 20 288

Averøy

Knut Mostad

knut.mostad@averoy.kommune.no

71 51 35 02 /902 08 544

Fræna

   

71268105

Fræna

Anders Skipenes

anders.skipenes@frana.kommune.no

48167112/71268128

Nesset

Rolf Jonas Hurlen

rolf.jonas.hurlen@nesset.kommune.no

71 23 11 21/901 46 076

Rauma

Lars Olav Hustad

lars.hustad@rauma.kommune.no

90177782

Rauma

Oddbjørn Vassli

oddbjorn.vassli@rauma.kommune.no

90135833

Vestnes

Tone Roaldsnes

tone.roaldsnes@vestnes.kommune.no

71184040

Aukra

Geir Gøncz

Geir.Goencz@aukra.kommune.no

71171506

Midsund

Ketil Ugelvik

ketil.ugelvik@midsund.kommune.no

71 27 05 35/48 89 31 48

Norddal

Tor Helge Stavdal

post@norddal.kommune.no

70258800

Stordal

Lars Joranger

lars.joranger@stordal.kommune.no

 

Ørskog

Synnøve Vasstrand Synnes

synnove.synnes@orskog.kommune.no

70 16 59 28/990 40 871

Haram

Elin A. Moen

Elin.Moen@haram.kommune.no

70207532

Skodje

Bente Glomset Vikhagen

Bente.Glomset.Vikhagen@skodje.kommune.no

70 24 40 12/ 950 22878

Skodje

Regine Bruteig 

Regine.Bruteig@skodje.kommune.no

70244593

Sandøy

 

 

71 27 75 05/906 98 888

Sula

Leon Aurdal

leon.aurdal@sula.kommune.no

70199112/91834227

Sula

Åge Erstad Remvik

age.erstad.remvik@sula.kommune.no

70197832/90571488

Giske

Marit Elisabeth Larssen

mela@giske.kommune.no

70 18 80 10/997 24 798

Vanylven

   

70030003

Sande

Oddbjørn Indregård

oi@sande-mr.kommune.no

97588811

Herøy

Olaus-Jon Kopperstad

olaus-jon.kopperstad@heroy.kommune.no

70081304/95 13 12 04

Stranda

Kjartan Lied

kjalie@stranda.kommune.no

46411003

Sykkylven

Njell Hoftun

njell.hoftun@sykkylven.kommune.no

70246711

Ulstein

Rebekka Bjørndal

rebekka.bjorndal@ulstein.kommune.no

92881306

Hareid

Kai Rund Bjørke

kai-rune.bjorke@hareid.kommune.no

70 09 50 33

Volda

Per Ernst Lundberg

per.ernst.lundberg@volda.kommune.no

70 05 88 58

Ørsta

Gro Anita Bårdseth

gro.anita.bardseth@orsta

70049798 / 70049700

Sunnmøre Regionråd

Erlend Krumsvik

erlend.krumsvik@sunnmoreregionrad.no

70132363/99232321

ORKide

Roland Mauseth

 

71 57 02 80/91 59 89 17

ROR

Britt Roald Rakvåg

brittrr@romsdalregionrad.no

41 55 28 03