Du er her: Hovedside
Hopp til menyen

Valg av plasser i kommunehelsetjenesten fra 03. oktober 2011

Det er 22 legekandidater som har meldt seg til valg av plasser i kommunehelsetjenesten i Oppland med oppstart 15. februar 2012. Det er 22 plasser i kommunehelsetjenesten tilgjengelig i denne perioden.
Det sendes nå ut brev med ytterligere informasjon og pin kode til valg av plasser. Husk at man kan velge plass når som helst  FØR det oppgitte tidspunktet, forutsatt at den som står foran på listen har gjort sitt valg.

Fylkesmannen mottar få evalueringsskjema fra turnusleger etter endt periode i kommunehelsetjenesten, og dette vil ikke bli sendt ut til de som skal velge plass nå. 
HER finnes liste over legekandidater som er i kommunene i inneværende periode, og for evt. referanser kan det tas kontakt med disse.

Kontaktperson: Guri Rudi, gru@fmop.no, 61 26 61 14

Tildeling med oppstart 15.02.2012

Kommune Tildelt lege
Dovre (Dovre legekontor) Jagjit Singh Bhamra
Gjøvik (Sentrum legesenter) Baharehossadat Hatefi
Gjøvik (Åslundmarka legesenter) Mohammad Jacob Ghotbi
Gran (Brandbu legegruppe) Kristoffer Semb Simensen
Lesja (Lesja legekontor) William Nicolas Moore
Lillehammer (Svingen legesenter) Eva Veslemøy Tyldum
Lom (Lom legekontor) Øystein Ryen
Lunner (Roa legesenter) Katrine Sæves
Nord-Aurdal (Fagernes legesenter) Stian Høie Østrem
Nord-Fron (Vinstra legekontor) Rushdi Mousa Mohammed
Nordre Land (Dokka legesenter) Rashmi Bhardwaj
Nordre Land (Torpa legekontor) Mari Elisabeth Brugrand Sandberg
Ringebu (Ringebu legekontor) Per Jonathan Narheim
Sel (Otta legekontor) Salah Fadel Hussein
Skjåk (Skjåk helsesenter) Ebubekir Kacapor
Søndre Land (Hov legesenter) Marit Solberg Halmrast
Sør-Fron (Sør-Fron legesenter) Lars Erik Haakenstad
Vang (Vang legekontor) Elena Zolotareva Idstad
Vestre Toten (Raufoss kommunelegekontor) Cecilie Bordado Henriksen
Østre Toten (Skreia legesenter) Draginja Brdar
Øyer (Øyer legekontor) Margrete Reehorst Lereim
Øystre Slidre (Helsehuset/legekontoret) Azhar Ahmed


Fullstendig liste for valrekkefølgje
Avansert

Viktig tilleggsinformasjon om valget

Fylkesmannen i Oppland vil gjøre oppmerksom på at det er gjort mulig for kandidatene å starte valget før den 03. oktober. Det vil ikke være noen endringer i de datoer og klokkeslett som er satt opp for den enkelte. De oppførte datoer og klokkeslett i listen nedenfor innebærer likevel at den enkelte kandidat skal ha gjennomført sitt valg innen utløpet av den oppsatte fristen. Det er altså mulig å velge før fristen dersom personene foran på listen allerede har valgt.

   

Det anbefales på det sterkeste å benytte tiden godt til å vurdere valglisten og innhente informasjon om turnusstedene. Dere kan ringe turnuslegene som er i tjeneste nå og/eller aktuelt turnussted.

Hopp til menyen Hopp til innhold